Debitantski album Hugha Lauriea
Hugh Laurie, popularni britanski komičar i najplaćeniji dramski glumac televizije izdao je svoj debitanski album “Let Them Talk,” kolekciju obrada blues klasika američkog juga. Na albumu, puštenom u prodaju početkom tjedna, Laurie svira klavir, saksofon i gitaru, te naravno, pjeva. Tom Jones i Irma Thomas gostuju na albumu koji slavi glazbu New Orleansa.
Laurie nije prvi glumac koji je snimio album, ali svakako je jedan od rijetkih koji je zbilja talentiran – iako mu možda nedostaje dubina glasa za neke od pjesama sa albuma (da, preslušali smo ga čak). Laurieu glazba nije strana; svoj je talent već pokazao na britanskim serijama A Bit of Fry & Laurie i Jeeves and Wooster, trenutno i na Houseu, ali i izvan televizijskih uloga.
House i Glee su na Foxu – evo ideje – a da netko ubaci Lauriea u Glee na epizodu-dvije? Možda bi se natjerali da pogledamo epizodu nakon godine i pol.