Najpiratiziranije serije 2010. – serijala.com
Trenutno čitaš
Najpiratiziranije serije 2010.

Najpiratiziranije serije 2010.

TorrentFreak.com objavo je svoju godišnju listu najpiratiziranijih serija protekle godine. Ona prethodna, koju smo nedavno objavili, bazirala se na podacima The Pirate Baya, dok je TorrentFreak prikupio podatke sa većeg broja javnih torrent trackera. Također je pitanje metode rangiranja pa The Pirate Bayeva lista, na kojoj je Chuck bio prvi, a slijedila ga Gossip Girl, nije usporediva sa ovom TorrentFreakovom.

Dakle, prošle se godine najviše skidala posljednja sezona Losta, a slijede je Heroesi i Dexter. Pitate se, otkuda Heroesi ovdje – na stranu što su smeće, ali imali su tek šaku epizoda lani? Radi se o prosječnom broju downloada po epizodi, što je zapravo relevantniji podatak od ukupnog broja (na kojem se vjerojatno bazira The Pirate Bayeva lista).

Lani su Heroesi zapravo bili prvi na listi, a slijedili su ih Lost i još jedna propala serija, Prison Break. U odnosu na prošlu godinu, na listu su se ugurali The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Glee i Family Guy. Zanimljivo je da Heroesi i Dexter imaju veći prosječan broj downloada po epizodi nego gledatelja u originalnom emitiranju. Dexter se emitira na Showtimeu, premium kabelskoj mreži, pa je taj podatak logičan, a kod Heroesa se vjerojatno radi o tome da FER-ovci skidaju pola interneta za dobro jutro.

SerijaProsječo downloadaGledanost u SAD-u
1Lost5,940,00013,570,000
2Heroes5,480,0005,300,000
3Dexter3,880,0002,540,000
4The Big Bang Theory3,270,00016,310,000
5House2,610,00014,210,000
6How I Met Your Mother2,490,00010,520,000
7242,240,00011,500,000
8True Blood1,920,0005,440,000
9Glee1,700,00013,660,000
10Family Guy1,620,0007,730,000
Podaci: Torrentfreak.com
Komentari (0)

Odgovori

Serijala je online magazin posvećen aktualnim i popularnim televizijskim serijama, kritici i novostima.

© 2009-2020 Serijala.com, sva prava pridržana

ISSN 2459-5861