Game of Thrones je najpiratiziranija serija i drugu godinu zaredom – serijala.com
Trenutno čitaš
Game of Thrones je najpiratiziranija serija i drugu godinu zaredom

Game of Thrones je najpiratiziranija serija i drugu godinu zaredom

TorrentFreak je nekoliko dana prije početka 2014. godine predstavio listu najpiratiziranijih serija godine. Velikih iznenađenja nema, Game of Thrones i dalje uvjerljivo drži prvo mjesto na ljestvici s više tjednih ilegalnih skidanja epizode nego što ima gledatelja u prvom emitiranju. Kao što članak navodi, Jeff Bewkes, CEO Time Warnera koji drži HBO, nije zabrinut time jer smatra da je titula najpiratiziranije serije godine bolja od pobjede na Emmyjima.

Gale Anne Hurde, izvršna producentica AMC-jevog The Walking Deada, s druge strane nije uvjerena da je piratizacija toliko zaslužna za word of mouth, iako njenu seriju iz tjedna u tjedan na televiziji gleda petnaestak milijuna ljudi. The Walking Dead je i najskuplja serija na televiziji za oglašivače, a listu deset najpiratiziranijih serija godine možete vidjeti ispod.

#SerijaBroj downloadaGledatelja u SAD-u
1Game of Thrones5,900,0005,500,000
2Breaking Bad4,200,00010,280,000
3The Walking Dead3,600,00016,110,000
4The Big Bang Theory3,400,00020,440,000
5Dexter3,100,0002,800,000
6How I Met Your Mother3,000,0009,400,000
7Suits2,600,0003,520,000
8Homeland2,400,0002,380,000
9Vikings2,300,0006,000,000
10Arrow2,200,0003,240,000
Izvor podataka: torrentfreak.com
Komentari (0)

Odgovori

Serijala je online magazin posvećen aktualnim i popularnim televizijskim serijama, kritici i novostima.

© 2009-2020 Serijala.com, sva prava pridržana

ISSN 2459-5861