drama

Monkov odlazak u stilu

piše: Krešimir Vinšćak

objavljeno: 08.12.2009. 10:56

Monk je svojih svoj osmo-sezonski put završio u stilu – kao najgledanija jednosatna serija na kabelskim mrežama.

Prošlog petka emitirano je finale posljednje, osme sezone na USA Networku, i to uz 9,4 milijuna gledatelja ukupno, od čega 3,2 milijuna u 18-49 demografiji.

To je najveća gledanost neke epizode na kavelskoj televiziji dosad, pretekavši TNT-jev The Closer koji je najviše skupio 9,2 milijuna gledatelja.

Predsjednik USA Networka Jeff Wachtel komentirao je:

Savršen odlazak za Monka, naše prve uspješnice – još čudniji odlazak nego predstavljanje, a pomogao je i u pokretanju naše nove sjajne serije, White Collara.”

White Collar je također postavio svoj rekord, jesensko finale ove nove serije gledalo je 5,55 milijuna gledatelja, odnosno 2,1 milijun u 18-49 demografiji.

vezani članci

  • Nema sličnih članaka.

ostavi komentar

kratka pravila komentiranja

Gotovo jednako koliko volimo pogledati dobru seriju, volimo i dobru raspravu o onome što gledamo i pišemo. Naši tekstovi nerijetko su dopunjeni osobnim mišljenjima, kao poticaj na raspravu i preporuku onima koji traže novi materijal za gledanje. Ne slažete se sa izrečenim stavom? Slušamo vaše komentare, pozitivne i negativne.

U raspravi budite pristojni i korektni, svoj stav izrazite argumentirano i poštujte tuđa mišljenja. U suprotnom, uvredljivi, zlonamjerni i provokacijski komentari koji ne pridonose raspravi bit će obrisani.

Spoileri: Budite pažljivi i korektni kod komentiranja aktualnih epizoda serija. Ukoliko u komentaru otrivate bitan detalj radnje, koristite spoiler tag [sakrij]tekst[/sakrij].

FORUM

Statistika:

  • Broj postova: 8021
  • Broj tema: 932
  • Broj korisnika: 2617
  • Najnoviji korisnik: Bones

TWITTER

želiš pisati?

Pozivamo vas da nam se javite i pomognete da Serijalu učinimo još ažurnijom, zanimljivijom i sadržajno bogatijom. Što tražimo? Ekipu koja prati televiziju, ima vremena i dobre volje te razlikuje č i ć ;-)

KONTAKTIRAJ NAS

frendovi

prijevodi online mojatv planB dokumentarci Lock'N'Load

društvene mreže

Twitter
Facebook LastFM
© 2009 - 2012 | serijala.com | sva prava pridržana
powered by WordPress